TITGEMEYER Group/Język

Działanie perspektywiczne, międzynarodowo: Grupa przedsiębiorstw TITGEMEYER

Kooperować po partnersku, działać międzynarodowo – tak działa Grupa przedsiębiorstw TITGEMEYER. W każdym zakresie: Części do produkcji pojazdów oraz techniki mocowania.

W zakładkach menu możecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat poszczególnych przedsiębiorstw!

Główna siedziba firmy TITGEMEYER - Państwa Partner w Niemczech

Ugruntowana kompetencja, krótkie okresy dostaw, obszerny asortyment wszystkich produktów – za tym stoi firma TITGEMEYER od ponad 110 lat. Jako godny zaufania partner dla przemysłu i rzemiosła, firma i jej specjaliści opracowują w głównej siedzibie w Osnabrück bezpieczne, wysokojakościowe i wydajne ekonomicznie rozwiązania indywidualnych wymagań klientów. W ścisłym związku z zapotrzebowaniem rynku powstają coraz nowsze produkty. Do dyspozycji indywidualnych klientów są doradcy i specjaliści produktów w zakresie doradztwa, planowania i projektowania.

Do programu części do produkcji pojazdów, zalicza się systemy zestawów części, części do podwozi, jak również części nadwozi, systemy skrzyń ładunkowych otwartych i pozostały obszerny asortyment handlowy. Z zakresu techniki mocowań sprzedawane są nity zrywalne, elementy gwintowane i systemy szybkiego montażu, a także materiały uszczelniające i kleje oraz wydajne narzędzia. Najnowocześniejsze rozwiązania logistyczne sprawiają, że wszystkie zamówienia i dostawy z magazynu centralnego w Osnabrück docierają na miejsce do klienta w jak  najkrótszym czasie.

Gebr. TITGEMEYER GmbH & Co. KG
Hannoversche Str. 97
(Navigation: Hettlicher Masch 2)
49084 Osnabrück, Germany
Postfach 43 20
49033 Osnabrück, Germany
Telefon: +49 5 41/58 22-0
Telefax: +49 5 41/58 22-490
info@titgemeyer.de
www.titgemeyer.de

Państwa partner w Austrii - TITGEMEYER Wien

Jako uznany partner w przemyśle i rzemiośle, firma TITGEMEYER Austria rozwijała się już od roku 1972. Od tego czasu klienci z całej Austrii korzystają z produktów i usług Grupy Titgemeyer. Zespół austriackiej spółki-córki jest do dyspozycji w zakresie kompleksowego doradztwa i wyboru właściwych rozwiązań w takich zakresach jak technika mocowań, narzędzia oraz części do produkcji pojazdów. 

Gebr. TITGEMEYER GmbH
Brunner Straße 77-79
1230 Wien, Austria
Telefon: +43 (0)1/6 67 90 40-0
Telefax: +43 (0)1/6 67 90 40-20
gtw-vertrieb@titgemeyer.com
www.titgemeyer.at

Twój partner w Czechach, na Słowacji i w Europie Wschodniej - TITGEMEYER Czechia

Wiązki TITGEMEYER CZ od stycznia 2018 roku działalność RIVETEC jednocześnie oferując całą gamę TITGEMEYER GRUPY ze wszystkich europejskich spółek zależnych. TITGEMEYER CZ służy rynku czeskim i słowackim oraz kraje byłego Związku Radzieckiego z produktów pochodzących z obszarów elementów pojazdów i technologii mocującej: Dla programu armatury obejmują systemy Kit, produkty do zabezpieczania ładunków, części ciała i wiele innych komponentów dla branży handlowej pojazdu. W dziedzinie mocowania technologia TITGEMEYER CZ prezentuje swoim klientom bardzo potężne narzędzia do nitowania rozległą gamę nitów, gwintowane nośnik, podkładkami i szybkich systemów montażowych. Jako solidny partner branży i handlu, pracownicy TITGEMEYER CZ wspólnie z klientami opracowują indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb partnerów z regionalnego rynku.

TITGEMEYER CZ spol. s r. o.
U Vodárny 1506
397 01 Pisek
Tel. +420 382206725
obchod@titgemeyer.com
www.titgemeyercz.cz

 

Państwa partner w Polsce - TITGEMEYER Polska

Siedziba znajduje się w Sieradzu niedaleko Łodzi-siedmiuset tysięcznego miasta. Z tego centralnego punktu pracownicy polskiego biura dystrybucyjnego opiekują się swoimi klientami.W Polsce jest duże zapotrzebowanie zarówno na szeroki asortyment w zakresie części do produkcji pojazdów, jak również na innowacyjne narzędzia i elementy złączne. Kompetentne osoby kontaktowe pomogą w zależności od branży w wyborze odpowiedniego rozwiązania i produktu.

Titgemeyer Polska sp. z o.o.
Cypriana Bazylika 17
98-200 Sieradz, Poland
Telefon: +48 43 828 20 15
sales-pl@titgemeyer.com
www.titgemeyer.pl

Państwa partner w Wielkiej Brytanii - TITGEMEYER (UK) Limited

Od roku 1995 firma TIRTGEMEYER UK Ltd. sprzedaje w Tipton w angielskim West-Midlands wysokowartościowe systemy mocowań dla potrzeb przemysłowych. Pracownice i pracownicy firmy TITGEMEYER UK oferują swoim klientom profesjonalną obsługę począwszy od doradztwa w zakresie właściwego systemu mocowań, poprzez produkcję oraz odpowiednie narzędzia: czy dotyczy to  zapotrzebowania na niewielkie indywidualne rozwiązania specjalistyczne, czy też zapotrzebowań rynku masowego - jak np. przemysłu samochodowego. Od roku 1999 projektuje się i realizuje w Tipton w ramach własnej produkcji zgodnie z najwyższymi  standardami jakościowymi systemy nitów zrywalnych oraz szybkiego montażu. Produkty firmy TITGEMEYER stosowane są  skutecznie na skalę światową w 30 różnych krajach. Zorganizowanie własnej linii produktów doprowadziło do rynku wzrostu dla całej grupy przedsiębiorstwa. Od roku 2007 firma TITGEMEYER UK reprezentuje również branżę części do produkcji pojazdów i sprzedaje w Zjednoczonym Królestwie różnorodne  produkty,  począwszy od pojedynczego elementu konstrukcyjnego, aż do całych systemów zestawów części do zabudów kontenerowych GETO City lub GETO Van.

TITGEMEYER (UK) Limited
A2 Link One Industrial Park
George Henry Road
DY4 7BU Tipton, Great Britain
Telefon: +44 (0)1 21/5 57 97 77
Telefax: +44 (0)1 21/5 57 47 77
sales@titgemeyer.co.uk
www.titgemeyer.co.uk

Państwa partner w krajach skandynawskich - TITGEMEYER Skandinavien

Firma TITGEMEYER Skandinavien należy od roku 1980 do wiodących przedsiębiorstw z zakresu części do produkcji pojazdów, a także techniki mocowań w krajach skandynawskich. Dzięki magazynowi w Danii, a także biurom dystrybucyjnym w Szwecji i Danii pracownice i pracownicy tej firmy gwarantują krótkie trasy realizacji dostaw do klientów, oraz niezwłoczne dostarczanie zamówionych towarów. Do programu sprzedaży skandynawskiej spółki-córki należy duży asortyment produktów z zakresu części do produkcji pojazdów, materiałów uszczelniających i klejów, a także techniki mocowań oraz przystosowanych narzędzi.

TITGEMEYER SKANDINAVIEN A/S
Lunikvej 32, 2670 Greve, Denmark
Telefon: +45 4360 0966
Telefax: +45 4369 0219
info@titgemeyer.dk
www.titgemeyer.dk

Państwa partner w Turcji - TITGEMEYER Turcja

Od 2016 pracownicy Titgemeyer Turcja  w Istambułskiej części miasta Atasehir opiekują się swoimi klientami z branży przemysłowej i rzemieślniczej w całym kraju.Produkty i usługi Grupy Titgemeyer są również tutaj wysoko cenione i jest na nie duże zapotrzebowanie.Rozwijające się branże już dawno rozpoznały zalety  nowoczesnej technologii elementów złącznych i wykorzystują na miejscu ich gospodarcze zalety za pomocą solidnej opieki i dużego asortymentu produktów.Również części do produkcji pojazdów są z powodzeniem  sprzedawane przez Titgemeyer Turcja.

Titgemeyer Turkey Baglanti
Teknolojileri San. ve Tic. A.S.
Barbaros Mah. Is Merkezi No.1 Kat: 8 D.58
34746 Atasehir, Istanbul - Turkey
Telefon: +90  216 688 20 27
Telefax: +90  216 688 20 28
info@titgemeyer.com.tr
www.titgemeyer.com.tr

Baker and Finnemore - Państwa partner dla podkładek zabezpieczających Starlock w Wielkiej Brytanii

Przedsiębiorstwo o długiej tradycji Baker & Finnemore założone zostało w roku 1850 w angielskim mieście Birmingham i zajmowało się początkowo produkcją sprężyn stalowych do wiecznych piór. Dziś przedsiębiorstwo to, należące od 2012 roku do grupy przedsiębiorstw TITGEMEYER, zalicza się do wiodących oferentów podkładek zabezpieczających i sprzedaje pod własną marką STARLOCK w całym świecie wielką ilość podkładek zabezpieczających ze stali sprężynowej, jak i odpowiednie  narzędzia do obróbki. Podkładki zabezpieczające marki STARLOCK stosowane mogą być do mocowania części na gładkich, nieżłobionych osiach, wałkach lub walcach z metalu lub tworzywa sztucznego. Z pomocą podkładek zabezpieczających STARLOCK zrealizować można zarówno ograniczenia klasyczne, zabezpieczające elementy konstrukcyjne przed wypadnięciem, jak i specjalistyczne, wymagające mocowania. Duży wybór podkładek zabezpieczających, służy różnorodności możliwości ich zastosowania. Dzięki wysokiej elastyczności pracowników firmy Baker & Finnemore, możliwe są także dalsze wersje  indywidualne, np. zastosowanie specjalnych geometrii i opcji przy zabarwianiu kap z tworzywa sztucznego, czy też wprasowanie logo firm i marek.

Baker & Finnemore Limited
199 Newhall Street
B3 1SN, Birmingham, Great Britain
Telefon: +44 (0)121 236 2347
Telefax:  +44 (0)121 236 7224
sales@bakfin.com
www.bakfin.com

Państwa partner dla Europy Wschodniej - RIVETEC S.R.O.

Czeskie przedsiębiorstwo RIVETEC założone w roku 1994 w miejscowości Albrechtice stanowi od roku 2000 część Grupy TITGEMEYER i posiada dziś swoją siedzibę w mieście Pisek. Jako specjalista techniki mocowań, RIVETEC projektuje i produkuje do sprzedaży na całym świecie w swojej czeskiej siedzibie profesjonalne narzędzia dla technologii nitowania. Należą do nich narzędzia manualne do obróbki wszystkich nitów, z napędem ręcznym, pneumatyczno-hydraulicznym i elektro-hydraulicznym. Bezpieczeństwo procesu to termin kluczowy wydajnych form produkcyjnych, który w przedsiębiorstwach przemysłowych odgrywa coraz większą rolę. W tej dziedzinie firma RIVETEC przekonuje swoich klientów dopracowanym systemem kontrolnym, szczegółowo protokołującym i analizującym wszystkie etapy obróbki. Również indywidualnie wyprodukowane zautomatyzowane urządzenia i linie produkcyjne należą do zakresu usług firmy RIVETEC. Zaangażowany zespół RIVETEC służy technicznym wsparciem, serwisem obsługi klientów, szkoleniami i odpowiednim doradztwem. Ponadto firma RIVETEC sprzedaje obszerny asortyment urządzeń mocujących całej  grupy przedsiębiorstwa na rynkach wchodnio-europejskich.

RIVETEC S.R.O
U Vodárny 1506
397 01 Písek, Czech Republic
Telefon: +4 20 (0)3/82 20 67 11
Telefax: +4 20 (0)3/82 20 67 19
info@rivetec.cz
www.rivetec.cz

Zabezpieczenie ładunku TS - Państwa partner w systemie zabezpieczania ładunków w Niemczech

Założone pierwotnie w 1982 r. przez Waltera Titgemeyera i Waltera Schmidta przedsiębiorstwo „TS-Gesellschaft für Transport- und Sicherungssysteme” (Spółka systemów transportowych i zabezpieczania ładunków TS) w Wuppertal od początku postawiło na jakość umieszczając na etykietach motto: „Bezpieczeństwo, made in Germany”. Rosnące ustawowe  i ekonomiczne wymagania w odniesieniu do bezpieczeństwa człowieka i ładunku, wymagają  dopasowanych rozwiązań skutecznego zabezpieczania ładunków. Dzięki innowacyjnym produktom TS oferuje obszerny bardzo efektywny  asortyment wyrobów. Pod marką BISON zaprojektowano i wyprodukowano liczne wyroby do zabezpieczania ładunków, które od dawna stały się standardem w branży.

Marka BISON to licząca się pozycja na rynku zabezpieczeń ładunku. Dziś TS jako specjalista zabezpieczeń ładunku i z wyraźnie zwiększoną zdolnością produkcyjną należy do wiodących oferentów systemów zabezpieczeń i indywidualnych rozwiązań we wszystkim, co dotyczy pojazdu użytkowego. Również na rynku europejskim i międzynarodowym TS w połączeniu z Grupą Titgemeyer odgrywa coraz większą rolę. TS stawia przy tym na ścisłe łączenie teorii z praktykami, naukowcami  i urzędami kontroli. Dzięki dbałości o partnerstwo w zakresie rozwoju powstaje coraz więcej nowych produktów, całkowicie dostosowanych do  zapotrzebowania, co przyczynia się do większego bezpieczeństwa na drogach.

TS Gesellschaft für Transport- und Sicherungssysteme mbH
Haßlinghauser Straße 156
58285 Gevelsberg, Germany
Telefon: +49 (0) 5 41 58 22-900
ts@cargocontrol.de
www.wir-sind-ladungssicherung.de

back to top